Home / Sayfa /

Yerköy Komagene Sipariş

Yerköy Komagene Sipariş
Business Name: Yerköy Komagene Sipariş
Long Business Description:

Yerköy Komagene Sipariş, Yerköy Komagene Çiğköfte, Yerköy Komagene Çiğköfte Kampanyaları, Yerköy Komagene Çiğköfte Ara, Yerköy Komagene Çiğköfte Telefon numarası, komagene çiğ köfte yozgat yerköy nerede, yozgat yerköy telefon numarası, en yakın yozgat yerköy, yozgat yerköy iletişim bilgileri, yozgat yerköy şikayetleri sayfamızda;
Komagene

Marka ismini Kommagene Uygarlığı’ndan alan Komagene markası , 2005 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de Sektörünün Lideri konumuna gelmiştir.

YÖRPAŞ YÖRESEL YİYECEKLER PAZARLAMA A.Ş gıda sektöründe üretim, pazarlama, satış, lojistik ve franchising alanlarında komple ürün ve hizmet üretmektedir.

4.200 m2 alanda kapalı üretim yapan ve tüm Türkiye’ye ilk ve tek soğuk zincir kırılmadan ürünlerini şubelerin kapısına kadar sevkini gerçekleştiren Komagene, lezzetli ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Hassas bir çalışma yürüten Komagene ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretimden şubelere ve tezgahtan müşteriye ulaşana kadar zinciri takip eder, izler ve raporlar.

Komagene, %100 mutlu müşteri felsefesini benimseyen Komagene Müşteri’ye Hizmet Kültürü sayesinde müşterileri tarafından beğenilen, takdir gören sektörünün lider konumundaki markasıdır.

Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile yoğun talep alan markamızın franchisee’leri ile olan iş ortaklığına verdiği önem nedeniyle şubelerinin %98’i franchisee olarak işletilmektedir.

 

Business Phone Number: (0354) 516 51 16
Business Address: Haşim Kılıç, Bedri Aydın Cd. No:50, 66900 Yerköy/Yozgat

Send Message to listing owner

%d blogcu bunu beğendi: