Home / Güncel Haberler / Yerköylü Tellinin Emrah Aslında Kim?

Yerköylü Tellinin Emrah Aslında Kim?

Yerköylü Tellinin Emrah Aslında Kim?

Tellinin Emrah ‘ın Hayatı – İç Burkan Hikayesi Alırım Dedimmi Alırım Hurdacı

Sosyal medyada bolca paylaşılan videolarda “Alırım dedim mi alırım.” sözüyle ve tüm sempatikliği ile kendini sevdiren Tellinin hurdacı Emrah, bulunduğu videolarda ne kadar mutlu ve keyifli görünse de aslında  onun da acılarla dolu bir hayat hikayesi olmuş. Alırım dedim mi alırım Tellinin Emrah kim merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

 

HAYATI

Son günlerde instagram, facebook ve tiktok uygulamasında fazlaca videolarını gördüğümüz Tellinin Emrah, aslen Yozgat’ın Lök köyündendir.   29 yaşında evli ve 2 çocuk babası bir hurdacı. Videolarda Neşeli ve hayatı boşvermiş halleri ile sokaklarda hurda toplayan Emrah aslında acı bir hayat hikayesine sahip.

BÜTÜN BİRiKİMİ BİR GÜNDE YOK OLMUŞ

Malzemelerinin çalınması ile büyük bir bunalıma girmiş.

Zamanında Yerköy’ün varlıklı ve bilinen hurdacılarından olan Emrah, bir sabah deposundaki bütün malzemelerinin çalındığını görünce büyük travma yaşamış. Çalınan malzemeleri ile birlikte bütün varlığını da kaybeden Tellinin Emrah ardından yaşadığı bunalımla hızla kilo verip büyük bir depresyonun içine girmiş. Üst üste gelen felaketlerle birlikte 3 yıl 2 ay kadar da hapis hayatı yaşayan Emrah, hayatın en dibini görmüs bir şekilde hapishaneden çıkıp hayatını tekrar kazanmaya başlamış.

Her şeye rağmen karısı ve 2 çocuğu için mücadele etmeye devam eden Tellinin Emrah, 3 yıl hapis hayatı yaşadıktan sonra araba yıkamacılığı, araba tamirciliği ve hurdacılık yapmaya devam başlamış. Kendiyle özleşleşen “Alırım dedim mi alırım.” lafıyla da sosyal medyada kendini sevdirmeyi başarmış.

Alırım dedim mi alırım Tellinin Emrah’ın olduğu videolar sosyal medyada hızla tıklanmaya başladı. Sempatik halleri ve neşeli ruh haliyle herkesin yüzünü gülümseten Tellinin Emrah’ın eğlenceli videoları özellikle Tiktok uygulaması olmak üzere her yerde aratılmaya başlandı.

Kendine has tavırları ve yaşadığı hayat hikayesi ile insanların gönlünde yer eden hurdacı Emrah son olarak Ankaralı sanatçı olan  Engincan’ın  Alırım Hurdacı isimli parçasına da konu olup, klipte oynamıştır.

 

İŞTE ENGİNCAN ve TELLİNİN EMRAH VİDEO KLİP

Adına funclub sayfaları açılan  Tellinin Emrah  Yerköy ilçesinde sevilen ve herkes tarafından bilinen Emrah halen hayatını Yerköy’de yaşamaya devam etmektedir.

 

Yozgat Yerköylü Tellinin Emrah Video Derlemeleri

 

Kaynak:  Alıntırdır.

 

About admin

Check Also

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Çamlık Tv’ye Konuk Oldu

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden telekonferans yöntemiyle katıldığı, internet üzerinden canlı yayın yapan Yozgat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: