Home / Yerköy Haberleri / MHP Yozgat ve İlçe Teşkilatları İhtiyaç Sahiplerine Alışveriş Çeki Dağıttı!

MHP Yozgat ve İlçe Teşkilatları İhtiyaç Sahiplerine Alışveriş Çeki Dağıttı!

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat merkez teşkilatı ve ilçe teşkilatları, ülkemizde 120.204 vaka ve 3.174 ölüme sebep olan Covid-19 virüsündan dolayı, mağdur olan vatandaşların mağduriyetini azaltmak amacıyla  Yozgat ve ilçelerinde  alışverişçeki dağıttı.

Konuyla ilgili sitemize açıklamada bulunan  Milliyetçi Hareket Partisi Yerköy İlçe Başkanı Şevket Kalkan;  ” Hadisi Şerif de buyrulduğu üzere; bir mümin, aç bir mümini doyurursa, Allah da o kimseyi cennet meyveleriyle doyuracaktır. Yine bir mümin, susuz kalan bir mümine bir şeyler içirip susuzluğunu giderirse, Allah kıyamette ona Rahîk-ı Mahtûm’dan içirecektir. Yine bir mümin, elbiseye ihtiyacı olan bir mümini giydirirse, Allah da ona cennetin yemyeşil elbiselerinden giydirecektir.  Bu düşünceyle Yerköy ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelerimize alışveriş çeklerini ulaştırdık. Yozgat merkez ve ilçe teşkilatlarımızda da aynı şekilde alışveriş çekleri dağıtıldı. Bu kampanyamıza destek veren Yozgat milletvekili’miz Sayın İbrahim Ethem Sedef  Bey ve destek olan herkese teşekkür ederim, Allah yardımlarını kabul etsin. Ülkemiz ve dünyayı etkileyen virüs belasından tez zamanda kurtulup, sağlıklı günlere ulaşırız inşallah” dedi.

About admin

Check Also

Bir Kap Yemek  Bir Kalp Sevgi

Yerköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı

Yerköy Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı. Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduğu günden beri sokaktaki canlıların  önemini vurgulayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: