Home / Genel / Koronavirüsün en detaylı görüntüsü paylaşıldı

Koronavirüsün en detaylı görüntüsü paylaşıldı

Dünya genelinde 90 binden fazla insanın ölümüne neden olan yeni tip koronavirüsün (COVİD-19) en kapsamlı ve detaylı görüntüleri ilk kez kamuoyuyla paylaşıldı.

Fransız Dr. Rodolphe Gombergh, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüsün (COVİD-19) en kapsamlı ve detaylı görüntülerini paylaştı.

‘HASTALIK DAHA İYİ TESPİT EDİLEBİLECEK’

Fransa’nın önde gelen dergisi Paris Match’e konuşan 68 yaşındaki Dr. Gombergh, “Bu görüntü hiçbir şeyi değiştirmeyen ve aynı zamanda her şeyi değiştiren bir görüntü. Hiçbir şeyi değiştirmiyor çünkü salgının gidişatını etkilemiyor fakat her şeyi değiştiriyor çünkü bizim bu korkunç hastalığı daha iyi görmemizi ve anlamamızı sağlıyor. Bu şekilde hastalık daha iyi tespit edilebilecek” dedi.

KORONAVİRÜSÜ YENMEYİ BAŞARMIŞTI

60 ile 140 nano metre uzunluktaki bu virüsü Paris Match’a gösteren doktor, bir süre önce koronavirüsü yenmeyi başardı. Çekilen ciğerlerinin görüntüsünü ve koronavirüsünü paylaşan Dr. Gombergh, “Ne kadar güzel değil mi” yorumunu yaptı.

About admin

Check Also

Ford’s 2018 Mustang GT can do 0-to-60 mph in under 4 seconds

Nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: